אודותינו

דף הבית » אודותינו

אודותינו

TOP דוראן הינו מתחם לעריכת אירועים המשלב בתוכו מסורת יהודית עתיקה, פרי יזמות של עולים מהמאה ה-19 בארץ ישראל עם פיתוח ענף השמחות. הסיפור מתחיל בתקופת התלמוד כאשר כונה היישוב בשם "דורון".

בשנת 1890 נוסדה המושבה רחובות במקום שנקרא ע"י הבדואים "אדמות דוראן". בעקבות השפל הוחלט להסב את תחום הפעילות של המקום לעריכת אירועים. בשנת16/8/1981 נערכה החתונה הראשונה ב"חירבת-דוראן", זה היה שמו של הגן הקסום שהוקם בלב הפרדסים.

כיום פועלים במתחם TOP דוראן שני אולמות חדישים ומיוחדים ביופיים הנותנים מענה לזוגות הרוצים להתחתן במקום באירוע בלתי נשכח. אולם התפוז הטובל בירוק בין עצי הדר שהיוו בעבר חלק מפרדסיה של העיר רחובות.

בתוך הירוק הפורח ממוקמת חופה גבוהה החולשת על החצר היפהפיה. קירות האולם שקופים ומאפשרים לראות את האולם מבחוץ ויופי החצר מבפנים. גובהו של האולם נותן תחושה של מרחב והתאורה החכמה מוסיפה לאווירה המיוחדת. אולם האשכולית תוכנן ע"פ המסורת היפנית וניראה כצף על המים.

האולם מוקף בשלוש בריכות, בריכת החופה ולצידה קיר מים, בריכה עם מזרקות מודרניות ובריכה אקולוגית עם דגי זהב וצמחיה. הקירות השקופים מאפשרים לראות את הזרימה המתמדת ותקרת הלדים החדשנית מוסיפה אווירה ייחודית. אתם תגיעו עם החלום אנחנו נהפוך אותו למציאות וביחד ניצור חוויה TOP gg